Povodom obilježavanja Dana općine Bužim općinski načelnik Mersudin Nanić upriličio je prijem za najmlađe Bužimljanke i Bužimljane, dječicu iz JU “Dječiji vrtić Bužim.

Tradicija da svake godine na Dan općine Bužim najmlađi uzrasti JU “Dječiji vrtić” Bužim posjete općinu traje nekoliko godina, a rade to iz ljubavi prema svojoj općini.

Mališani su za načelnika općine priredi prigodne poklone, a ni oni nisu ostali bez darova.

Drago nam je kad nam ovdje dođu čiste duše i srca. Oni unesu posebnu radost u našu općinu. Hvala onima koji rade s djecom, i brinu o njihovom odgoju – poručio je općinski načelnik Mersudin Nanić.

Posebno je emotivno bilo na samom početku susreta, kada su dječaci i djevojčice otpjevali rođendansku pjesmicu svoj gradu i općini. Pogledajte kako je sve izgledalo: (snimak Hayat tv-a)