Općinski načelnik Mersudin Nanić održao je sastanak sa koordinacijom boračkih udruženja općine Bužim, na kojem je razgovarano o aktivnostima i planovima boračkih udruženja u narednom periodu, te o trenutnim problemima oko finansiranja rada udruženja koji su nastali zbog posljedica izazvanih korona virusom.

U toku sastanka predstavnici boračkih udruženja zahvalili su se Općinskom načelniku na suradnji koju imaju sa općinom Bužim, te istakli da razumiju stanje u kojem smo se svi našli zbog globalne pandemije i manjka punjenja budžeta općine Bužim.Na kraju je zaključeno je da će općina i koordinacija boračkih udruženja nastaviti zajednički pratiti sve aktivnosti oko obilježavanja značajnih datuma na području općine Bužim, ali i pružati pomoć svima onima zbog kojih su udruženja i osnovana, kao što je to i do sada bilo, uz praćenje punjenja budžeta općine.

Izvor i foto :ckbuzim.ba