U sali općine Bužim, danas je potpisano još pet ugovora za rekonstrukciju i izgradnju nekategorisanih putnih pravaca na području općine Bužim, a koji se finansiraju sredsvima građana i općine Bužim u jednakim iznosima.

Potpisivanju ugovora prisustvovali su predstavnici građevinskih odbora, a ugovore su potpisali općinski načelnik Mersudin Nanić i direktor firme „Kov Grad“ d.o.o Bužim, Safet Kovačević.

Potpisani su ugovori za slijedeće putne pravce iz četiri Mjesne zajednice općine Bužim:

1. Rekonstrukcija i modernizacija nekategorisanog puta Bag – Stari Grad (Kaukovići), MZ Bag i Bužim, 2.
  2.  Rekonstrukcija i modernizacija nekategorisanog puta Mahmića most – Handani, MZ Čava,
  3. Rekonstrukcija i modernizacija nekategorisanog puta Halilaovac, MZ Mrazovac,
  4. Rekonstrukcija i modernizacija nekategorisanog puta Johari – Hakići, MZ Mrazovac,
  5. Rekonstrukcija i modernizacija nekategorisanog puta Račići, MZ Varoška Rijeka.