Kako je Stari grad Bužim poznata turističa destinacija i zaštićeni nacionalni spomenik kulture, Općina Bužim je ove godine finansirala unutarnje uređenje i čišćenje koje je obavilo poduzeće “TrimeX” mladog poduzetnika Harisa Mehića.

Danas je načelnik Općine Bužim Mersudin Nanić obišao Stari grad i tom prilukom posebno naglasio:- “Uređenje Starog grada je trajna obaveza općine Bužim i danas mogu reći da je naš nacionalni spomenik uređen i siguran za naše posjetioce. Posebno mi je drago što je posao na uređenju Starog grada dodijeljen tek osnovanom poduzeću i našem mladom poduzetniku koji će i u budućnosti imati podršku općine, a sve u cilju otvaranja novih radnih mjesta i zadržavanja mladih ljudi u svojim sredinama. Haris je dobar primjer kako se i ovdje može raditi kada imaš dobru ideju”.