Načelnik Općine Bužim Mersudin Nanić obišao da danas radove koji se odvijaju u MZ Čava, na putnoj komunikaciji Bužim – Bosanska Otoka.

Radove finasira Direkcija za ceste Unsko sanskog kantona, a u toku su završni radovi na asfaltiranju i postavljanju trotoara kroz ovo naselje.

“Kao načelnik svih građana Općine Bužim podržavam sve investicije i sve projekte koji se realiziraju na području naše općine, bez obzira od koga dolazili i ko je investitor. Vjerujem da će se ovim projektom poboljšati sigurnosna situacija za sve učesnike u saobraćaju, a posebno za pješake pa je moje zadovoljstvo još veće što se nakon završetka radova u centru grada, asfaltiranja dionice kod Varoške Rijeke investira i u MZ Čava”-istakao je načelnik Nanić u izjavi za medije.