Načelnik općine Mersudin Nanić primio je danas u svom kabinetu  trenera i mlade nogometaše NK “Vitez” (U-13) koji će početkom juna gostovati u Gracu. Na poziv naših sugrađana koji žive i rade u ovom austrijskom gradu naši nogometaši će odigrati dvije revijalne utakmice sa svojim vršnjacima iz Austrije u sklopu “Turnira prijateljstva” kojeg već tradicionalno organizira džemat “Bošnjak” iz Graca.

-” Općina Bužim je uvijek spremna podržati ovakve aktivnosti sportista i sportskih kolektiva koji svoju sredinu predstavljaju i van granica naše zemlje. Vjerujem da će financijska podrška općine olakšati vašim roditeljima  ovo putovanje i to me posebno raduje.  Želim vam reći da očekujem od vas da se pokažete u najboljem svjetlu na nogometnom terenu i da ponosno predstavljate nogometni klub Vitez i Bužim u R Auatriji”- naglasio je načelnik općine Mersudin Nanić prilikom obraćanja.