Općinski načelnik Mersudin Nanić danas je sa saradnicima obišao radove na izgradnji i modernizaciji Sarajevske ulice u Mjesnoj zajednici Bužim.

Radove na projektu vijednom OKO 15.000,00  KM,, izvodi firma “Kov-Grad” iz Bužima, a sredstva za ovaj projekat obezbijeđena su iz budžeta Općine Bužim uz učešće  građana.

-„Realizira se još jedan u nizu projekata u MZ Bužim, a asfaltiranjem Sarajevske ulice ovo naselje  će se povezati sa D.Brigovima i tako olakšati  građanima svakodnevnu komunikaciju. Pored ovog projekta završen je lokalni put  Aleševići- Pašin brod vrijednosti 29.000,00 KM, a u toku je još nekoliko projekata izgradnje i modernizacije ulica i lokalnih puteva na području naše općine“.-istakao je načelnik općine prilikom obilaska radova.