Protekle sedmice načelnik Općine Bužim Zikrija Duraković, posjetio je nekoliko mjesnih zajednica. U cilju provođenja projekata koji će stvoriti bolje uslove i  poboljšati rad MZ potpisani su sporazumi sa predsjednicima MZ Bužim, Lubarda, Radoč i Vrhovska. U ovim Mjesnim zajednicama pružena je podrška u realizaciji planiranih projekata na izgradnji  infrastrukture, uređenja prostorija za rad i  drugih planiranih aktivnosti.

-” U toku ove sedmice nastavili smo sa posjetama  Mjesnim zajednicama na području naše općine sa ciljem da damo podsticaj i unaprijedimo rad u svim mjesnim zajednicama. Brojni prijedlozi dolaze od strane mjesnih zajednica, koji su vezani za projekte koji se tiču direktno građana, njihovih uslova života i rada ali su svakako od javnog interesa za općinu u cjelini i kao takvi uvijek su dobrodošli. Upravo zbog te činjenice treba stvarati bolje uslove u svim Mjesnim zajednicama, uključiti što veći broj ljudi u rad i rezultati neće izostati“.- istakao je načelnik općine Bužim Zikrija Duraković u razgovoru sa predsjednicima Mjesnim zajednica.