Općinski načelnik Općine Bužim Zikrija Duraković u sali Općine Bužim upriličio je prijem za dobitnika Plakete Općine Bužim, Hasana Veladžića, koji je zbog opravdanih razloga bio spriječen da prisustvuje Danu Općine Bužim.

Naime, Hasan Veladžić, inače advokat po profesiji, dobitnik je Plakete Općine Bužim za ukupni doprinos u odbrani prava demobilisanih boraca Armije Republike Bosne i Hercegovine.

Prijemu su prisustvovali i dr.sci. Nevzet Veladžić i advokat Alaga Bajramović. Na prijemu je bilo govora o trenutnom stanju u Općini Bužim kao i o projektima koji se planiraju realizirati u narednom periodu. Prisutni su izrazili spremnost da u skladu sa svojim mogućnostima daju podršku u svim projektima gdje se za to pokaže potreba.