Općinski načelnik Zikrija Duraković zajedno sa saradnicima jučer je otpočeo posjetu privrednim subjektima na području Općine Bužim. Povod za ovakav vid obilaska privrednih subjekata koji rade i djeluju na području naše Općine jeste prije svega kako bi se na što bolji način upoznao sa djelatnostima i problemima sa kojima se svakodnevno susreću naši privrednici.

“Jučer smo posjetili naše tri firme, a danas nastavljamo obilazak još tri privredna subjekta. Planiramo  do kraja ove sedmice obiđi sve naše firme koje se bave proizvodnjom, kako bi se iz prve ruke upoznali sa svim potrebama naših privrednika jer smo svjesni da bez jake privrede i privrednika nema ni jake Općine. Moramo nastojati da zajedničkim snagama riješimo sve one probleme sa kojima se susreću naši privrednici” kazao je Općinski načelnik Zikrija Duraković.