Na osnovu člana 7. tačka 6. Zakona o novčanim podrškama u primarnoj poljoprivrednoj proizvodnji na Unsko – sanskom kantonu („Službeni glasnik USK-a“ broj 7/08), molimo proizvođače mlijeka koji su predavali mlijeko u 2015.godini da nam dostave Uvjerenja od nadležne porezne Uprave.

Tražena dokumenta su potrebna kako bi mogli isplatiti kantonalne novčane podrške za „Sufinanciranje laboratorijskih pretraga mlijeka i nabavka goriva za proljetnu sjetvu“, u slučaju da nam ne dostavite traženu dokumentaciju nećete imati pravo na kantonalne novčane podrške za navedenu stavku.

Sve informacije o možete dobiti u općini Bužim u Centru za pružanje usluga šalter 7 ili kancelarije 14. i 17. kod stručnih savjetnika za poljoprivredu .

Savjetodavna poljoprivredna služba

Općine Bužim