Općinski načelnik Agan Bunić danas je u svome kabinetu potpisao četiri nova ugovora za modernizaciju i asfaltiranje novih putnih pravaca na području naše općine.

Ugovore vrijedne 107.327.58 KM potpisali su u ime općine Bužim Općinski načelnik te tehnički direktor firme Kov-Grad” Bajro Handanović. Naime, radi se o putnim pravcima put Aleševići – Pašin brod u MZ Lubarda, Porići – Mulalići MZ Bućevci, Ulica Pariotske lige MZ Bužim te put Muratovići MZ Varoška Rijeka.

“Procedure su provođene prošle godine i to je bilo planirano u budžetu za 2015. godinu na ovaj način prenosimo kao obavezu u 2016. god. Čim se stvore uslovi očekujemo da će izvođač otpočeti radove. Zadovoljstvo nam je da možemo podijeliti radosnu vijest sa našim sugrađanima posebno iz ovih naselja i ulica da smo potpisali ove ugovore” kazao je načelnik Bunić.