Općinski načelnik Agan Bunić povodom velikog muslimanskog blagdana, Kurban -Bajrama uputio je čestitku u kojoj stoji:

U povodu nastupajućeg velikog muslimanskog blagdana, Kurban -Bajrama upućujem iskrene čestitke svim Bošnjacima- muslimanima općine Bužim u dijaspori i Bosni i Hercegovini sa željom da ovaj praznik proslavite u miru, radosti, sreći i blagostanju.

Pružimo ruku jedni drugima, podjelimo radost Bajrama i obilježimo ga dostojanstveno u jačanju tolerancije i približavanju jedni drugima.

U ime općinske administracije te u svoje lično ime upućujem iskrene čestitke povodom nastupajućeg najvećeg muslimanskog blagdana Kurban -Bajrama.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN!

OPĆINSKI NAČELNIK
                                                                                                                                                                Agan Bunić