Na osnovu člana 45. 46. i 47. Poslovnika Općinskog vijeća općine Bužim (,,Službeni glasnik općine Bužim“, broj: 7/08, 1/11 i 7/11) predsjedavajući Općinskog vijeća općine Bužim Safet Ljubijankić sazvao je II tematsaku sjednicu Šestog saziva Općinskog vijeća općine Bužim, koja će se održati dana, 14.11.2015.godine (subota) u JU Centar za kulturu, sport i informisanje Bužim (Vijećnica), sa početkom u 10,00 sati za koju je planiran slijedeći dnevni red:

1. Informacija o stanju boračko invalidske zaštite na području općine Bužim:

a) Donošenje zaključaka o primjeni kantonalnih propisa,

b) Donošenje zaključaka o primjeni općinskih propisa,

c) Donošenje zaključaka o finansiranju potreba boračkih populacija sa područja općine Bužim,

d) Donošenje ostalih zaključaka vezanih za ostavarivanje prava iz oblasti boračko invalidske zaštite;

Napomena: Na osnovu člana 171a. Poslovnika Općinskog vijeća općine Bužim (,,Službeni glasnik općine Bužim“, broj: 7/08, 1/11 i 7/11), želimo upoznati građane, predstavnike mjesnih zajednica i udruženja, da mogu slobodno prisustvovati sjednicama Vijeća, ali da svoje prisustvo trebaju najaviti predsjedavajućem vijeća najkasnije 24 sata prije početka rada vijeća.