Ukabinetu Općinskog načelnika općine Bužim danas je potpisan još jedan ugovor za rekonstrukciju i modernizaciju lokalne putne infrastrukture na području naše Općine. Riječ je o putu Čava – odvojak Radoč IV faza čija vrijednost je 48.946,16 KM, a radove na ovom projektu izvodit će firma d.o.o „KOV-GRAD“ Bužim. Načelnik Agan Bunić je prilikom potpisivanja ugovora istakao da općina Bužim nastavlja ravnomjeran razvoj svih mjesnih zajednica na području općine kako bi omogućila svim njenim građanima lakšu putnu komunikaciju prema centru Bužima, te olakšala svakodnevni život u rubnim dijelovima općine.

“Nastavljamo izgrađivati i spajati lokalnu putnu mrežu kako smo i do sada radili. Ovo su sredstva koja smo uspjeli obezbijediti prošle godine sa viših nivoa preko Ministarstva za pitanje izbjeglih i raseljenih lica. Radimo manje dionice puta, onoliko koliko imamo sredstava, ali nam je svaki metar bitan. Ovaj dio puta će olakšati pristup izletištu “Svetinja” i MZ Radoč” -kazao je načelnik Bunić.