Danas je svečeno otvorena novoizgrađena ulica Muse Ćazima Ćatića ukupne dužine 370 metara. Vrijednost ovog projekta je oko 80.000 KM. Sredstva su obezbijeđena iz sredtava GSM licence u iznosu od 50.000 KM, koje je obezbijedio kantonalni zastupnik Kasim Mulalić, prije nekoliko godina, a ostali dio sredstava su obezbijedili općina Bužim i mještani pomenute ulice.

Na svečanom otvaranju izgrađene ulice prisutnim mještanima su se obratili Kasim Skenderović, predsjednik građevinskog odbora, te načelnik općine Bužim Agan Bunić Pored mještana svojim prisustvom svečenost su uveličali predsjednik MZ Bužim Zaim Nanić, predsjedavajući OV-a Bužim Abid Mulalić, predsjednik Medžlisa IZ Bužim Eniz ef. Veladžić, kantonalni zastupnik Kasim Mulalić. Završene radove II faze izgradnje je izvodila firma El-gradnja d.o.o. Mahmić Selo.