Nakon provedenog postupka javne nabavke potpisan je ugovor o izvođenju radova na rekonstrukciji i modernizaciji ulice Armije BiH I faza, u MZ Bužim.

Ugovor su potpisali Općinski načelnik Agan Bunić i Safet Kovačević, direktor firme Kov-Grad d.o.o Bužim, koja je izvođač radova.

Obezbjeđenje finansijskih sredstava u iznosu oko 43.000,00 KM realizovat će se zajedničkim učešćem općine Bužim u iznosu od 20.000,00 KM i prilozima mještana naveden ulice u iznosu od oko 23.000,00 KM.

Sami centar Bužima u proteklom periodu je nepravedno bio zapostavljen u smislu izgradnje infrastrukturnih projekata, bilo je puno priče a malo posla, ove ulice su trebale biti davno izgrađene. Ove godine radimo rekonstrukciju pet ulica u centru Općine i zbog toga sam danas posebno zadovoljan, a cijenim i građani ovih ulica da s nestrpljenjem čekaju prve radove u svojim ulicama“ kazao je načelnik Bunić.