Služba za civilnu zaštitu i vatrogastvo općine Bužim započela sa uvođenjem u evidenciju lica koji su u proteklom periodu stradali od posljedica mina. U evidenciji se uvode sva lica neovisno dali je posljedica stradavanja smrtni slučaj ili ranjavanje. S tim u vezi molimo sve građane stradale od mina i zakonske nasljednike smrtno stradalih lica da dođu u općinu Bužim i da se jave u Službu za civilnu zaštitu i vatrogastvo i da sa sobom ponesu medicinsku ili drugu dokumentaciju kojom se dokazauje stradavanje.

Napominjemo da se u evidenciju uvode samo osobe stradale od mina i kastene municije takozvani zvončića.

S poštovanjem!

Služba za civilnu zaštitu i vatrogastvo

Senad Ćatić