804463_10202694633023245_251298555_n

U kabinetu Općinskog načelnika općine Bužim Agana Bunića danas je potpisan ugovor o uređjenju okoliša područne škole Elkasova Rijeka i izgradnje školskog igrališta. Izvođač radova na ovom projektu je bužimska firma Kov-Grad, a investitor MZ Elkasova Rijeka. Ugovor su potpisali Safet Kovačević, direktor firme i predsjednik Savjeta MZ Elkasova Rijeka, Elvir Ljubijankić. Vrijednost potpisanog ugovora je oko 30.000 KM, a sredstva su obezbjeđena iz budžeta općine Bužim.

„Ovom prilikom želim da se zahvalim Općinskom načelniku Aganu Buniću na nesebičnoj pomoći koju pruža mjesnoj zajednici Elkasova Rijeka, i nastoji da mještanima naše mjesne zajednice život učini ljepšim i ugodnijim. Zasigurno ovo sportsko igralište će najviše obradovati naše đake koji pohađaju ovo područnu školu ali i sve one koji vole sport“- rekao je Ljubijankić prilikom potpisivanja ugovora.