U prostorijama Općine Bužim danas je potpisan Ugovor o izvođenju radova na projektu izgradnje prve faze javne rasvjete u ulici Hamzi (od benzinske pumpe “Trgozad” do Osnovne škole u Zaradostovu). Ugovor je vrijedan 15.494,00 KM  a potpisali su ga načelnik općine Bužim Agan Bunić u ime Općine Bužim koja je u ovom projektu glavni investitor i direktor firme “Elektro-Ljubijankić” Rasim Ljubijankić.  Potpisivanju ovog značajnog Ugovora za Mjesnu zajednicu Zaradostovo prisustvovao je i Vijećnik u općinskom vijeću općine Bužim, Rifet Šahinović. Realizacija ovog projekta očekuje se u narednim danima.

“Ovo je projekt koji su mještani ulice Hamzi dugo vremena čekali. Sretan sam što smo uspjeli obezbjediti potrebna sredstva za realizaciju istog, i što ćemo na ovaj način učiniti ugodniji život našim sugrađanima pomenutog dijela Mjesne zajednice Zaradostovo”, kazao je načelnik Bunić.