Ugovor o izvođenju radova na projektu izgradnje potisnog cjevovoda Pivnice, danas su potpisali Melhijad Velić u ime firme D.o.o. Velić Kop iz Bosanske Krupe i načelnik općine Bužim Agan Bunić.

Ukupna vrijednost ugovora iznosi: 112.757, 55 KM a sredstva će biti obezbjeđena sa  viših nivoa vlasti. Potpisivanju ovog značajnog Ugovora za Općinu Bužim a posebno građane MZ Konjodor prisustvovali su: Ramiz Kismetović vijećnik u Općinskom vijeću Bužim, predsjednik MZ Konjodor Remzija Pajalić, predsjedink Građevinskog obrora Nisvet Jusić, predsjedavajući Općinskog vijeća Bužim Abid Mulalić i njegov zamjenik Suvad Veladžić,

„Prvi ugovor koji smo potpisali prije nekoliko mjeseci je uspješno realiziran. Danas smo sretni jer potpisujemo drugi ugovor. Cijeli postupak ide malo sporije, ali i dalje nastavljamo raditi jer je  pred nama još puno posla. U trenutnog mog preuzimanja mandata, ovaj projekt nije bio spreman za realizaciju te je dosta vremena utrošeno na pripremne radnje koje građani nisu vidjeli, a koje su omogućile da danas potpisujemo ugovore o konkretnim radovima. Općina Bužim svakodnevno radi na realizaciji ovog trenutno najznačajnijeg projekta te u tom  pravcu očekujemo  puno razumijevanje građana MZ Konjodor. Moramo vjerovati jedni drugima i pružati podršku u okviru svojih mogućnosti kako bi i ovaj projekat uspješno realizirali“, rekao je prilikom potpisivanja ugovora načelnik Agan Bunić.

Za više slika kliknite ovdje