Shodno Pravilniku o dodjeli stipendija i drugih oblika financijske pomoći studentima općine Bužim («Službeni glasnik Općine Bužim», br. 14/13) Općinski načelnik općine Bužim obavještava studente koji se nalaze na spisku dobitnika stipendija (Tabela br. 1) da su radi zaključenja Ugovora o stipendiranju sa Općinom Bužim dužni dostaviti potrebnu dokumentaciju do dana 31.12.2013. godine (utorak)  do 12:00 sati.

Dokumentacija koja je potrebna:

1. kopija lične karte stipendiste/studenta (nije potrebno ovjeravati)
  2. kopija tekućeg računa ili potvrda iz banke o žiro računu studenta sa partijom (nije potrebno ovjeravati)
  3. punomoć za lice koje će u ime studenta potpisati ugovor o stipendiranju.

Navedenu dokumentaciju dostaviti na šalter 4. Općine Bužim, sa napomenom Dokumentacija za ugovor o stipendiranju.

Ugovori će se potpisivati dana 10.01.2014-te godine (petak) Dom kulture Bužim u 14:00 sati.

Također, obavještavamo studente čija se imena nalaze na spisku (Tabeli br. 2) da mogu uložiti prigovor putem Općinskog načelnika Komisiji za žalbe u roku od 8 dana od dana objavljivanja rezultata na službenoj stranici Općine Bužim i oglasnoj ploči. Prigovor rješava Komisija za žalbe u drugom stepenu u roku od osam dana od dana prijema prigovora.

SPISAK DOBITNIKA STIPENDIJA MOŽETE POGLEDATI  OVDJE