Načelnik općine Bužim Agan Bunić, obišao je  danas sa svojim saradnicima i predsjedavajućim Općinskog vijeća Abidom Mulalićem, radove na izgradnji velike sale Doma kulture Bužim. U ovoj godini Općina Bužim izdvojila je iz bužeta Općine 70.000,00 KM za vodovodnu i električnu instalaciju, izlivanje tlakova te završne zidne radove. Valja istaknuti da je prethodno završeno postavljanje tlakavaca ispred Doma kulture.

Obilazeći radove na  Domu kulture načelnik Bunić istakao je da će ova sala i Dom kulture Bužim biti od velikog značaja za sve građane Općine Bužim, a posebno za kulturni život.Trudit ćemo se da ove radove što prije privedemo kraju, i da napokon stavimo u funkciju ovaj Dom kulture koji toliko dugo očekujemo.  Nadamo se da ćemo Dan općine proslaviti u ovom prelijepom ambijentu”, istakao je načelnik Bunić.

Radovi koji su trenutno u toku možete pogledati ovdje