Načelnik općine Bužim Agan Bunić zajedno sa zamjenikom predsjedavajućeg OV Suvad Veladžić, te vijećnicima Šahinović i Ljubijankić danas je obišao štandove Sajma poljoprivrednih proizvoda u Bužimu, sa domaćinom Jasmirom Mehić, predsjednicom UŽ “Izvor” Bužim.

Načelnik Bunić je čestitao Udruženju žena “Izvor” na uspješnoj organizaciji, projektima i pozitivnoj promociji Bužima, koje radi ovo Udruženje.

Bitno je istaknuti da je načelnik Agan Bunić prilikom ove posjete obećao pokretanje rada zelene tržnice, kako bi građani općine Bužim mogli svakodnevno kupovati domaće i zdrave poljoprivredne proizvode. Ovo je, svakako, dobra vijest i za poljoprivrednike koji će svoje proizvode moći plasirati na tržište, a što će, u konačnici, poboljšati i privrednu sliku općine Bužim.